Hakkımızda

 
Titrasyon sistemini Türkiye`de ilk uygulayan firma olarak 22 yıldan beri Kapalıçarşıda kesintisiz hizmet veren firmamız şimdi de Kuyumcukent`de 3.Kat 8.Sok. No:2 de kendi yerinde hizmete geçmiştir.Titrasyon ve Kupelasyon metodlarıyla kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetine devam etmektedir.

Kuyumcu imalatçılarının üretim kayıplarının (firelerinin) %95 ve üzerinde geri alınmasıyla mallarda fire maliyetinden çekinmeden yapılan cila işleminin kaliteli olmasından doğan canlılık ve pırıltı gözlenir hale geldi, bu sistemin imalatçıyı rahatlatmasıyla kaliteli üretimler yapıldı.

Kapalıçarşı çevresindeki çalışmalarımızdan sonra İkitelli Organize Sanayi bölgesinde daha büyük alanlarda daha gelişmiş baca gazı ve atık su filtreleriyle çevreye saygılı ve çevreci bir tutumla faaliyetimize devam etmekteyiz.

Amacımız sektörde iyi hizmet vererek Atölyelerdeki fireleri en aza indirmek, çevreci bir yaklaşımla çalışarak sektöre hizmet vermektir. 
Firmamız, İkitelli Çevre Sanayi Sitesi 4.Blok 9-11 nolu iş yerinde faaliyet göstermektedir.Çalışma alanımız 700 m2 dir, alan genişliği ve en önemlisi tecrübeli çalışkan kadrosu ile kimya mühendis ve teknikeriyle aynı zamanda güçlü makine parkuruyla geniş çaptaki ramatları rahatça yapabilmekteyiz.

İş alanımız genellikle İstanbuldaki imalathaneler olmakla beraber diğer şehirlerden de gelen taleplere cevap vermekteyiz bunların içinde Balkan ülkeleri de bulunmaktadır.

Bundan sonraki hedefimiz araştırma ve geliştirme çalışmalarımız neticesinde daha yeni sistemler uygulayarak verimi arttırabilmektir.
 
© Tez Kuyumculuk Her hakkı saklıdır. 
Bucks - Digital Media Publishing Agency